• Mladší závodníci z Gryfu Liberec přivezli z Trutnova 6 medailí

 • V sobotu 27. února 2016 se konal karatistický turnaj Velká cena města Trutnova. Akce se zúčastnila i výprava závodníků oddílu Gryf Liberec. Devět našich bojovníků vyrazilo nasbírat nové zkušenosti a změřit své síly v kata i v kumite. Jak se ukázalo, v konkurenci závodníků z Čech a Polska se rozhodně neztratili.

  V dopoledních kláních v disciplíně kata jsme vybojovali 3 medaile. Nejprve v kata mladších žáků získali Filip Flajšinger 2. místo, Ondra Filip 3. místo a Míša Vaškovská a David Vedral skončili těsně pod stupni vítězů, když prohráli zápasy o třetí místo. Posledním želízkem v bojích o medaile v Kata byl náš nejmladší kata tým žáků ve složení Filip Flajšinger, Ondřej Filip a David Vedral, kteří v konkurenci 9 týmů obsadili krásné 3. místo.

  Po těchto úspěších jsme se s velkými nadějemi vrhli na zápasy v Kumite. I v této disciplíně se nám dařilo a získali jsme další tři medaile. Krásné 2. místo ve svých kategoriích obsadili Filip Flajšinger a Ondra Filip a další medailovou pozici získal se 3. místem Lukáš Bradáč. Těsně pod stupni vítězů pak skončily obě děvčata Míša Vaškovská a Diana Fantová.

  Všichni, kteří se těchto závodů zúčastnili podali skvělé výkony a ukázali, že tvrdá dřina začíná přinášet výsledky v podobě medailových umístění. Poděkování patří jak závodníkům, tak rodičům, kteří se závodů zúčastnili a opět přispěli ke skvělé atmosféře v našem týmu. Poděkovat chceme i trenérovi Františkovi Dittrichovi, který se o své závodníky opět vzorně postaral.

   

  IMG_1704