• Bez kimon: Karatisté Gryfu na horolezecké stěně

  • Stalo se již tradicí, že karatistický oddíl Gryf Liberec čas od času přiměje své členy, aby odložili kimona a vyzkoušeli si také jiné sporty či aktivity, než je karate. V sobotu 14. dubna jsme v rámci této filosofie vyrazili na horolezeckou stěnu Šutr. Sešlo se nás tu asi 70 – děti, trenéři i rodiče.

    Zkušení instruktoři Šutru pro nás připravili atraktivní program – cesty vzhůru různých obtížností. A divili byste se, kolik Gryfáků má v sobě skrytý spidermanský talent! Šplhali po stěnách ostošest a mnoho z nich nám zamávalo až od stropu! Nechyběly houpačky na lanech, chůze po provaze ani volné závěsy hlavou dolů. Děti i rodiče si nejen prověřili sílu svých paží a nohou, ale také si užili pohledy pod sebe z více než desetimetrové výšky. Málokdo zpočátku věřil, že dokáže vylézt tak vysoko 🙂

    Dvě hodiny utekly jako voda. Pak už jen společné foto a hurá na oběd a za dalšími víkendovými zážitky. Velké poděkování patří instruktorům Šutru za skvělou organizaci. Bylo to super, těšíme se na další oddílové akce!