• Nábor

 • Přijímáme děti již od 4 let. CELOROČNĚ. Ukázkové hodiny nezávazně a ZDARMA.

  Pondělí & čtvrtek

  Úterý & čtvrtek  

  S nejmenšími karatisty si hrajeme a učíme je základy formou sportovní přípravky. Nečekejte, přijďte se podívat! 

  Proč se učit karate? Je to praktický sport, bezpečný pod vedením zkušených trenérů. Děti dostanou zdravou porci pohybu, najdou kamarády, odstaví se částečně od počítače a videa, zlepší si vnímání, respekt, pozornost a fyzickou kondici. Je toho mnohem více ..

  PŘIHLÁŠKA ONLINE

  Telefonický kontakt:

  Tereza Reyneltová – 728 084 876 Lenka Bourová – 777 200 006
  František Dittrich – 724 155 912 Petra Harciníková – 736 281 072
     
     

  Pomůžete nám s náborem? Ozvěte se nám prosím, za vaši pomoc budeme velice rádi. Podklady dodáme. Můžete pomoci propagovat i naše stránky na Facebooku , sdílet informace o náboru.

  Sportovní příprava od 4 let
  Cílem lekcí je naučit děti koordinovat své tělo pomocí přeskoků, obratů, gymnastiky (kotouly, hvězdy atd.) a míčových her. Velký důraz se klade na strečink. Po zvládnutí základní tělesné průpravy přicházejí prvky karate formou pomocníka při všedním životě dětí. Učíme děti zvládat pády, správně držet tělo, a kdy a v jakých případech mohou karate použít.

  Výuka dětí od 6 let
  Lekce pro začátečníky od 6 let se skládají z prvků karate a průpravných cvičení. Cílem je naučit studenty pracovat se svým tělem. Důraz se u začátečníků klade na správnou etiku a dodržování pravidel karate. Vrcholem výuky jsou zkoušky na první technický stupeň karate – bílý pásek. Stejně jako u přípravky zahrnuje trénink prvky gymnastiky či atletiky.

  banner_FINAL